...

HP-Tam, kam patrím

Kapitola sedemnásta a posledná- Poručník - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6169":
Super. Jdu na pokračování.
Karin
Krásná povídka.smiley
Katka Br.
Zajímavý nápad a příběh, jsem zvědavá co tam ještě Del a rotvík vyvedou a taky, jak se bude HP a SS dařit dále... Děkuji
mišule
Kéž by sem tak uměla anglicky aby jsem si to dovedla přeložit. Ale když jsem to četla už jsem toho ani nelitovala. Je to velice zajímavý nápad a je to i krásně sepsané určitě se vrhnu dál a ty i nadalej překladaj :)
jerry
velmi zaujimava a pekna poviedka, prekrasny preklad, tesim sa na pokracovanie. :-)
jesssnape
páni tohole je úžasná povídka!!! bych se měla jít učit, ale teď už nemůžu, musím si rychle přečíst i tu druhou část smiley fakt paráááda, moooc povedenej překlad!!!

Merenwen
Krásná povídka a především úžasný překlad. Jen mi příde, že občas se tam dělá z Harryho až moc velkej chudáček, ale jinak úžasný.
Bystrouška
Pěkná povídka. Konečně mi připadá, že se nějakému autorovi podařilo vystihnout Harryho tak, jak se opravdu chová dítě týrané od malička. Mě vždycky připadalo, že je HP moc v pohodě na to co si u Dursleyů prožil za hrůzy. Takže moc chválím. A určitě kouknu na pokračování
Sam.B
páni..přečetla sem to jedním zátahem...tak jo,dvěma,ale to proto,žě sem musela na wc. ale je to úžasný.....nejvíc sladký bylo to,jak Sev prohlásil Harrýse za "jeho chlapce". super a hnedka si jdu přečíst 2 část!!! super překlad
duchnicoty
Přišel.Viděl. Přečetl. Líbilo se mu to. Jde na další část.
____________________________
Duch nicoty
Mady
Tohle je naprosto suprová povídka a je moc dobře přeložená... Dneska jsem ji celou přečetla, teď jdu na druhou část... :)

 
@ Copyright 2011 iisis. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of iisis.