...

HP-Kiežby som to bol vedel

Kapitola dvadsiata: Hodiny bolesti - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8688":
Aileen
Nádherný překlad! Konečně jsem si udělala čas na dočtení všeho, co jsem "zameškala", a musím si nadávat, že jsem si to nepřečetla dřív. Tahle povídka je opravdu velice zvláštní, už jen svým námětem, který je originální a neobvyklý. To už jsem určitě někdy psala smiley. Asi se budu opakovat, ale jak se říká: "Opakování, matka moudrosti..." Tahle povídka je opravdu dobře vybraná a zároveň nezvyklá svým spádem pro anglickou FF. Tam je povětšinou vztah Harry/Severus najednou hrrrr, hrrrr a všechno musí mít svůj důvod. Jednou je to náhlý dopis, jindy bezdůvodné nesnapeovské chování mistra lektvarů nebo prostě jen příliš rychlá změna názoru, kdy Severus začne někdy ve 3 kapitole považovat za "normálního" a vcelku "chytrého" společníka. Hnedka se spřátelí a máme to nejzajímavější za sebou... Tady je to pravý opak. Překrásně se tu měmí Severusovo smýšlení o Harrym, zamtímco je děj zjednodušen tím, že Harry už Severuse za přítele "považuje". V jednoduchosti je krása, že? Navíc, já miluju povídky se vzpomínkami obestlanými mysteriem smiley. Tudíž u mě není co řešit... Povídka je pěkná... Co se týče překladu. Ehmmm... Co bych měla říct? Je to od is a tam těžko něco vytknout (zvlášť, když jsem to v anj ani nečetla smiley). Jediné, co k tomu dodat... jako vždy užasné. Moc děkuju za překlad a zároveň se kajícně omlouvám za to, že nepíšu komentáře včas
____________________________
Naděje umrá poslední... Já ji mám a co vy?
šarka
Úžasně napsaná i přeložená povídka! Teď je dost temná a napínavé příběhy se mi líbí, ale dávám přednost těm šťasnějším koncům. Doufám, že tahle povídka ho mít bude a mám strach že ne. U knih se dívám nakonec…
Bellatrix Black Lastrange
Úžasný překlad. Netuším co víc k tomu dodat, vše podstatné bylo již řečeno v předešlých komentářích a já se tak nerada opakuji. Chce to něco originálního, dobrá tak třeba: "Docela mě překvapila ta rychlá změna teploty vody, jelikož jak je známo, prudká změna teplot může za daných okolností (a jsem si naprosto jistá, že toto lze považovat za danou okolnost) vést i k zástavě srdce." Sice se mi Severus poskytující umělé dýchaná Harrymu nijak nepříčí smiley, ale i tak jsem ráda, že k něčemu podobnému nedošlo.

Hořím jako všichni ostatní nedočkavostí, na dalším dílem, dalším dílkem do skládačky.
Jimmi
Páni, páni, páni. Preklad neskutočný, poviedka úžasná. Severus je úžasný. Is, skvelý výber poviedky a strašne moc díky za preklad.
Jimmi
Páni, páni, páni. Preklad neskutočný, poviedka úžasná. Severus je úžasný. Is, skvelý výber poviedky a strašne moc díky za preklad.
Jimmi
Páni, páni, páni. Preklad neskutočný, poviedka úžasná. Severus je úžasný. Is, skvelý výber poviedky a strašne moc díky za preklad.
mania_dardeville
Páni, moc krásná kapitola. Teda ještě před přečtením jsem zjistila, že nějakým záhadným způsobem jsem nečetla minulou, samozřejmě jsem to hned napravila.

Krásný překlad!

Harry je úžasný, zrovna v téhle kapitole ho mám ráda, i když v jiných mi dost leze na nervy.

Severus je zlatý. Tak úžasně starostlivý.

Bude tam ještě někdy Stín? Nevím zda jsem se už ptala, myslím že asi áno, jsem jím trochuý posedlá, takže myslím, že nebude moc komentářů, kde bych se o něm nezmiňovala. smiley

Každopádně, moc se těším na další kapitolu a na další Harryho vzpomínku. Jsem zvědavá kde nakonec najdou ten problém. No doufám, že povídka má ještě hodně hodně kapitol a že nakonec bude nějaký happy-end..?

Krásné to bylo... smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
ft
Paráda, další kapča, jen tak dál. Děkuji za nádherný překlad.
drahokam
Skvělá kapitolka, jsem ráda, že jsou spolu, dva nepochopení váleční hrdinové, už si k sobě našli cestu, povídka je úžasná, děkuji za překlad
emixka
Kujem moc...

Tereznik
Páni další kapitolka a tak brzy... skvěle... Is nádherný překlad... díky díky

Snad se Harry uzdraví...smiley
____________________________
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
aliada
úžasná kapitola!!! už se těším na další...snape do toho začíná hezky zabředávat :D
Jiřina
Isis, ty jsi učiněný poklad, děkuji za zpříjemnění večera. Těším se na další kapitolku. A jsem ráda, že plníš své sliby, vážím si toho.

to Madelain: Nestresuje se zbytečně, zkouška je od slova zkusit. To si říkám před každou. :-) No, zatím to vždy vyšlo a doufám, že státnice v červnu nějak dopadnou. Ale z těch jsem tedy vyklepaná řádně pořádně. :-)
nalinka
teda..is tato poviedka ma cim dalej viac pohlcuje. uzasne, fascinujuce... nemam slov... preoste dokonale...smiley
aveline
Jako vždy skvělý překlad, díky moc Is!
Jikita
Taky nevím, jak to dopadne a jen doufám, že po těch všech strastech nakonec dobře. Díky za opět nádherný překlad :)
sami
Souhlasím s Madelein.Doufám,že se Harry uzdraví.
Madelein
Tahle povídka je čím dál zajímavější, jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne jestli se Harry uzdraví nebo to druhé a mockrát děkuji za krásné zpříjemnění dne, dnes jsem podstoupila první ústní zkoušku na VŠ a ještě teď jsem vyklepaná.. smiley
Alexia
Nadhera, strasne sa tesim na pokracovanie
Pegy
Nádherný překlad. Super kapitola. Moc se těším na pokračování.

 
@ Copyright 2011 iisis. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of iisis.